Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

Стільниці кухонні

 Luxeform
Luxeform
Arpa
Arpa
Egger
Egger

Кухонні стільниці

На кухні вершаться великі справи, як колись було відмічено одним розумною людиною. І не дивлячись на це головна її функція - бути зручним приміщенням для приготування їжі. Значить і матеріали, з яких кухня виготовлена ​​повинні бути на вищому рівні. Особливо це стосується стільниці. Саме їй дістається найбільше - вологість від самих різних джерел, гострі ножі, посуд прямо з плити і багато іншого. На сучасному ринку вибір досить багатий. 

Отже, найперший постформінг - це назва обробки ДСП. Плиту обробляють тонким пластиком, ламініруем її. Завдяки властивостям пластику стільниця виходить зносостійкість. Вона не чутлива до впливу тепла, ударам, не втрачає свій колір при дії сонячних променів.

Зовнішній вигляд вражає своєю різноманітністю, до того ж постформінг є дуже приємним на дотик матеріалом.

Другий це, природно, штучний камінь. Його якість вже оцінили мільйони людей. Якщо порівнювати його з натуральним, то другий за деякими характеристиками навіть програє. Так стільниця зі штучного каменю не сприйнятлива до впливу навколишнього середовища, не вбирає вологу. Її легко мити.

Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками кухонних стільниць.На українському ринку це є український виробник«LuxeForm», італійський виробник ARPA , Австрійскій виробник Egger.