Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

ДСП

ДСП Egger
ДСП Egger
ДСП Свисс Кроно
ДСП Свисс Кроно
DSP Kronospan
DSP Kronospan
DSP Cleaf
DSP Cleaf

Компанія Меблі ЮА виробляє меблі з ДСП всіх виробників доступних в Україні,а саме EGGER, Kronospan, Свісс Кроно, CLEAF.

ДСП (деревно - стружкова плита) – являється одним зі найпопулярніших конструкційних матеріалів для виробництва меблів. Є декілька видів ДСП, які з успіхом використовуються як при виготовленні корпусних, а так само для фасадних меблів. ДСП відрізняється екологічністю, якістю поверхні, легкістю обробки окрайок і фрезерування, високою міцністю.

У виробництві меблів ДСП застосовують для виготовлення кухонних меблів, віталень, ванних кімнат, меблів для офісу, дитячих меблів.

CLEAF 

Одним з найцікавіших варіантів є італійське ДСП CLEAF. Розмір ДСП 2800 х 2070 мм і товщиною 18 та 10 мм. Поверхня плит має детально опрацьовану текстуру, що імітує як візуально так і тактильно (на дотик) різноманітні природні матеріали - камінь, дерево благородних порід, тканину і т.д. 

Плита CLEAF з успіхом застосовуються при виробництві меблів, міжкімнатних дверей, стінових панелей, торгового обладнання, внутрішній і зовнішній обробці приміщень.

Саме ексклюзивні поверхні зробили CLEAF улюбленцем провідних дизайнерів меблів та інтер'єрів.Поєднання візуального і тактильного ефектів, роблять готові меблі практично не відрізнимими від меблів, виготовленої з натуральних матеріалів.

Високий рівень зносостійкості та стійкість до подряпин, що дає можливість використовувати CLEAF для виготовлення фасадів кухні, спальні , вітальні й  меблів для дитячих кімнат. CLEAF відмінно підійде для фасадів і для корпусних меблів.
Фасади з CLEAF виглядають дуже красиво і не звичайно.

Свісс Кроно
ДСП Свісс Кроно «Кроно-Україна» - на ринку України є одним з найбільшим виробником ДСП.

ДСП Krono широко застосовується для виробництва корпусних меблів, стінових панелей і фасадів. ДСП виготовляється товщиною 10,16,18,25 мм і в розмірах 2800 х 2070 мм. ДСП Свісс Кроно стійкі до забруднення та стирання, а також впливу температури, мають широкий асортимент кольорів і структур.

Швейцарський концерн Swiss Krono Group, до складу якого входить ТОВ «Кроно-Україна» - успішна з багаторічним досвідом роботи компанія не тільки на ринку України, але і в світі.

Підприємства «Свісс Кроно» розташовані в смт.Солоницівка (Харківська область),смт.Брошнів-Осада(Івано-Франківська область),м.Кам'янка-Бузька (Львівська область).

Кроноспан

Kronospan UA підприємство якого є одним з найбільших в Україні виробників ДСП.На продукцію Kronospan є високий попит не тільки в Україні та і в країнах СНД. Група Kronospan на даний час є найбільш значний європейський суб'єкт у виробництві ДСП.

Дуже добре підходить для корпусних меблів в спальні, вітальні, кухні, офісу.

Egger

ДСП Egger міцне, стійке до хімічних речовин і механічних впливів.
Виробляючи меблі з такого ДСП можна сміливо заявити про довговічність і якість виробів.

Сьогодні компанія відмінно справляється з художньої частиною, постійно поповнюючи кольори і фактури плит. ДСП Egger підходить для обробки деталей корпусу меблів, для оформлення торгових приміщень, фасадних елементів і виставкових залів, та ще для різноманітних перегородок.

ДСП від компанії Egger це гарантія якості, безпеки й довговічності в поєднанні з надзвичайним дизайном.