Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

Фотополімери

Каталог
Каталог
Фото на 1 дверь
Фото на 1 дверь
Фото на 2 двери
Фото на 2 двери
Фото на 3 двери
Фото на 3 двери
Фото на 4 двери
Фото на 4 двери
Фото на 5 двери
Фото на 5 двери
Фотопечать детская
Фотопечать детская

Повнокольоровий широкоформатний друк 

А саме: (друк на пластику, друк на склі, друк на полотні, друк на акрилі, УФ друк).

Чекаємо Вас на наших філіях!

Наша компанія пропонує Вашій увазі повнокольоровий широкоформатний друк. який проводитися на унікальному обладнанні HP Scitex FB6100, з дозволом друку 1440dpi при максимальних розмірах 2 * 3.2 м. Повнокольорове зображення фотографічної якості може бути нанесено на будь-яку поверхню (пластик, скло, акрил і багато іншого). Друк проводиться УФ-чорнилами, які стійкі до будь-яких погодних умов (не вигоряють і не змиваються). При високій якості друку вражає і швидкість - до 40 кВ \ м на годину.

Друк кольоропроби протягом 1-2 днів.

Можливість друку білим кольором дозволяє друкувати на кольорових і прозорих матеріалах без спотворення основних кольорів. Унікальні технології нанесення білого кольору, розроблені нашими фахівцями, дозволяють виробляти вироби з вибірковим і градієнтним білим кольором, намагатися досягти ефекту матування, обсягу і рельєфності зображення.

Високоточна порізка на швейцарському обладнанні компанії Zund XL-3000 дозволяє обробляти найширший спектр матеріалів для реклами та оформлення.

Zund XL-3000 обладнаний змінними головками, що дозволяє здійснювати, як фрезерну порізку: пластика, акрилу, композитних матеріалів, полістиролу так і плотерної (порізка ножем або вібро-ножем): оракалу, банера, паперу, пенокартона, тканини, тонких пластиків і ін. Матеріалів.

Основні матеріали та типи друку:

- на пластику

- на склі

- на плівці

- банерів (друк на банерній тканині - вінілі)

- на полотні

- на акрилі

-ультрафіолетовий друк