Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

Фурнітура

DC
DC
FF
FF
HAFELE
HAFELE
Linkеn System
Linkеn System
Starax
Starax
Viole
Viole
Raumplus
Raumplus

Меблева фурнітура

Фурнітура - це набір механізмів, дрібних або великих деталей які забезпечують функціонування меблів саме так, як це було задумано виробником.

Наприклад, якщо ми говоримо про шафу то в його фурнітуру, як правило, входить: ручки, гачки, дзеркало, вішалки, механізми для відкривання / закривання дверей, болтики, гайки, можливо лампочки для підсвічування.

Що потрібно, в першу чергу, розуміти при виборі фурнітури?

Велика частина навантажень при використанні меблів припадає саме на фурнітуру. А відповідно і основні проблеми при експлуатації, теж виникають з фурнітурою. Чим вище якість використовуваної фурнітури, тим краще буде функціонувати меблі, а головне - довше функціонувати. Якісна фурнітура дозволяє збільшити термін служби меблів, як мінімум в 2 рази.

Ще фурнітура має не мале естетичне значення. Якісно виконані деталі, з хорошого матеріалу, часом повністю змінюють зовнішній вигляд меблів. Перетворюючи її. І, до речі, зараз кількість фурнітури, що йде з меблями - збільшується з кожним роком.

До вибору фурнітури потрібно відноситься серйозно, і наш досвід роботи на цьому ринку це тільки доводить. Так, це буде коштувати трохи дорожче - але повірте, якісні механізми прослужать Вам дуже довго і окупляться з головою.

Фурнітура для корпусних меблів - це, в першу чергу, набір механізмів і деталей. Якість меблів залежить від кожного Конфірмат і петлі, тому вимоги до фурнітури у серйозних виробників меблів дуже великі. Наша компанія готова запропонувати меблеву фурнітуру наступних торгових марок: "Blum", "DC", "FF", "HAFELE", "Linkеn System", "Starax", "Viole", "Raumplus".