Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

МДФ фасад

Di Portes
Di Portes
Фарбовані фасади
Фарбовані фасади

Кухні з МДФ фасадами вже давно завоювали популярність в меблевій галузі та у покупців.

Меблеві фасади - видима частина меблів і основа стилю інтер'єру самої кухні, чи будь якого іншого виробу.

Плівкові фасади - відоме сучасне рішення для особового оформлення меблів: вони є економічними, різноманітні за кольорову гаммою, можуть імітувати різні поверхні.

Фасади з плівки виготовляються за сучасними технологіями на основі плит МДФ. За своєю характеристикою плити схожі на деревину, але набагато міцніше. МДФ плити не токсична, не виділяє шкідливих речовин, нови є екологічно безпечними. Одна із переваг МДФ плити,вони майже не бояться вологи.

Різноманітність ПВХ плівки забезпечується тим, що вона добре сприймає нанесення друкованих малюнків, легко піддається тисненню і фарбуванню.
Плівка може бути глянсовою, напівматовою, матовою, перламутровою, з металічним блиском, з імітацією різних деревних порід, мармуру, шкіри, текстилю та інших матеріалів.

Фарбовані фасади
Основою фарбованих фасадів є МДФ плита товщиною 16 або 19 мм, на яку наносяться спеціальні акрилові барвники й лаки, з подальшим поліруванням. В результаті, фасади, мають ідеально рівну, матову або глянсову поверхню. Фарби використовуються екологічно чисті, не заподіють шкоду здоров'ю. У виробництві використовуються високоякісні поліуретанові емалі й лаки, кольори по розкладі RAL та NCS.

Відмінною особливістю фарбованих фасадів є звичайно, неповторний колір, яскраві, свіжі колірні рішення, з широким вибором відтінків, допоможе знайти саме Ваш колір. Кухні з фарбованого МДФ набувають найрізноманітніші відтінки: глянець, мат, перламутр, хамелеон, металік і інші. Колірна гамма фарбованих фасадів понад 2500 відтінків з різними ефектами.
Фарбовані фасади бувають як гладкими, так і з фрезеруванням. Велику популярність отримали фарбовані матові фасади з класичним фрезеруванням. Перевага пофарбованого фасаду в тому, що він абсолютно герметичний, фарбою покриваються всі поверхні, в тому числі й торці, не залишаючи зазорів.

Таким чином, МДФ плита надійно захищена від проникнення вологи. Та не бояться високих температур.

Фарбовані фасади - переваги: по-перше, фарбовані фасади можна фарбувати з двох сторін. По-друге, фарбовані фасади можна виготовляти як з вітринами, так і глухими, з фрезерування і без них. По-третє, на сучасному виробництві у відповідних умовах можна забарвити не лише фасади, а й декоративні елементи, відкриті полиці, корпусу витяжок та багато іншого, що істотно розширює звичні рамки та дозволяє робити дійсно вражаючі меблі.