Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

Мийка

GRANADO
GRANADO

Кухонні Мийки

В наші дні не дивлячись на зростання популярності посудомийних машин попит на кухонні мийки залишається високим. Без водопроводу не обходиться жодна кухня, а там, де є вода, обов'язково має бути присутня раковина. Однак сучасна кухонна мийка - це не просто раковина, а незамінний функціональне обладнання для кухні. Виробники кухонних мийок продовжують вносити нововведення, ускладнюючи конструкцію цього, здавалося б, найпростішого обладнання. Переважна більшість нових ідей, що стосуються конструкції і дизайну кухонних мийок, приходить до нас з Європи. Врізною називають мийку, вбудовану в стільницю. Саме тому для дорогих і стильних кухонних меблів зазвичай купуються врізні нержавіючі або кам'яні мийки. Ще одна перевага врізного миття - кращий захист меблів від вогкості.

Кухонна мийка - одна з найголовніших і значущих робочих зон кухні. Будь-яка господиня чудово знає - миття посуду, звичайно, навряд чи можна віднести до категорії найулюбленіших побутових обов'язків, але краще, коли «зона дій» (іншими словами - мийка) не перетворювати цю рутинну і монотонну роботу в суцільні муки. Яку мийку вибрати - багато в чому залежить від типу приміщення і його габаритів. Звичайно, дизайн кухні та особисті переваги її «берегині» також грають не останню роль у виборі кухонного миття.

Жителі великих міст, можливо, через величезної кількості пропозицій, звикли пред'являти до покупок (чого завгодно, і кухонних мийок - в тому числі) найрізноманітніші вимоги і побажання.

Хочете купити мийку для кухні?

Ми порадуємо Вас різноманітністю всіляких пропозицій, за різними цінами і самої різної конфігурації.