Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

Піскоструй

На одну дверь
На одну дверь
На две двери
На две двери
На три двери
На три двери
На четыри двери
На четыри двери

Піскоструминна обробка або Трафаретне фарбування

Вашій увазі представлений каталог малюнків на різноманітні теми. У Вас є можливість замовити вподобаний Вам малюнок не тільки в піскоструминній обробці, але так само і в кольоровому виконанні (трафаретному фарбуванні) по RAL розкладці.

Трафаретний малюнок - найпростіша техніка розмноження нескладних малюнків або орнаментів. Шаблони, роблять з паперу, целулоїду або листового металу, точно відповідними кольоровим плямам оригіналу, називаються трафарети. Для виготовлення одного і того візерунка потрібно зробити декілька шаблонів це залежить від числа кольорових відтінків. Малюнки для трафаретів отримують від архітектора або художника. Якщо малюнок виконаний в натуральну величину, з нього на кальку знімають копію, обводячи олівцем по контуру. Потім, знявши кальку з оригіналу і поклавши її на тверду основу, збільшують чіткість малюнка додатковим обведенням із застосуванням креслярських інструментів. На цій же кальці різним штрихуванням розмічають прорізи, що відносяться до одного кольору, і визначають необхідну кількість шаблонів.

Піскоструминна обробка (піскоструй) - це спеціальна технологія (холодна абразивна) обробки скла та дзеркал за допомогою повітряно піщаного струменя під високим тиском. Була запатентована ще в 1870 році громадянином Америки Бенджаміном Ч. Тілгманом. За допомогою піскоструя можна наносити матове покриття на дзеркало або скло, або нанести на них різні візерунки й малюнки. Така обробка може бути поверхнева та одностороння, а може заглиблюватися в скло, створюючи при цьому об'ємне зображення. Скляні фасади, на яких нанесено такий малюнок, виглядають неповторно і дуже вишукано.

Виконання такого малюнка проводиться наступним чином. На дзеркальну або скляну поверхню накладаються трафарети з оракалу (спеціальна самоклейна плівка), на які попередньо наносять малюнок. На очищене скло направляється струмінь повітря, де знаходяться дрібні піщинки або іншу абразивну речовину. Ті ділянки скла, які були закриті трафаретом залишаються колишніми, а не закриті набувають матовий відтінок, і стають шорсткими на дотик. Обробка дзеркала можлива, як з фронтальної сторони, так і з тильної.

Піскоструминна обробка буває однотонною або кольоровою. При цьому для створення кольорового зображення, уже оброблену поверхню, фарбують спеціальними фарбами. Оригінальний малюнок можна створити, використовуючи кілька кольорів, плавно переходять з одного в інший. Кольори з часом не потьмяніють і не змінять відтінок.

Варто зауважити, що така обробка не боїться ніякої вологи, тому за скляною поверхнею дуже легко доглядати, протираючи її вологою ганчірочкою. Скло, оброблене таким способом, стійке до різких перепадів температури і хімічних впливів.

Особливо часто в сучасному інтер'єрі використовується піскострумна обробка дзеркал і скляних поверхонь шаф-купе класичного стилю, а для оформлення стилю хай-тек, де використовується максимум простих ліній і скла, така технологія взагалі незамінна. Вона дозволяє зробити стиль індивідуальним і неповторним.

Методом шаблонного піскоструя можна отримати малюнок двох варіацій:
фон дзеркальний - малюнок матовий, або фон матовий - малюнок дзеркальний.

Варто відзначити, що при піскоструминній обробці не використовуються ніякі хімічні речовини, що теж не мало важливо при сьогоднішньому загальному прагненні до екологічних матеріалів. Також піскоструминний метод декорування скла по праву вважають альтернативою будь-якого іншого складного способу нанесення малюнка на скляні поверхні.

Готовий малюнок залишається на виробі назавжди і його неможливо видалити фізичним або хімічним способами.