Мы производим мебель сами
(044) 502 69 69
(093) 928 49 24

Кромка ПВХ

ПВХ REHAU
ПВХ REHAU
ПВХ Hranipex
ПВХ Hranipex

Окрайка - вузька смужка з різних матеріалів, яка виконує функцію захисту для краю меблевого щита і яка служити елемент декору.

Основним завданням окрайки є захист готових меблів від відколів, проникнення вологи та інших видів пошкоджень, що можуть виникнути під час експлуатації виробу. ПВХ окрайка визначається довговічністю, високою зносостійкістю, зручністю її обробки і функціональністю.

ПВХ - широко застосовуваний у багатьох галузях сучасного виробництва і вже протягом декількох десятиліть є незамінним у виготовлені меблів.

Тому застосування окрайок надає меблям підвищену зносостійкість, довговічність, окрайка захищає добре торці від відколів, механічних пошкоджень,а також проникнення вологи та інших шкідливих впливів, які можуть бути в процесі використання меблів. За рахунок того, що окрайка пластична, вона при нанесенні щільно прилягає до меблевої деталі чим і забезпечує повне візуальне злиття поверхонь.

Сьогодні практично жодні корпусні меблі не обходиться без окрайка. Завдяки широкій колірній гамі, різноманіттю фактур і декоративних елементів ПВХ окрайка робить меблі довершеними, елегантними і надає загальний стиль всьому інтер'єру. Крім того, окрайка ПВХ - недорогий і доступний матеріал для зовнішньої обробки меблів, поліпшує не тільки її естетичність, але і зручність в користанні.

Вологостійка меблева стрічка підвищує довговічність виробу, захищає від проникнення вологи і навпаки не дозволяє смолам випаровуватися з його поверхні. Використання при виготовленні меблів служить гарантом високої якості готового виробу - зокрема його надійності і довговічності.

Наша компанія використовує окрайку тільки перевірених виробників, в чиєму виробництві ми не сумніваємося.

REHAU вже довгий час є провідним виробником і постачальником полімерних рішень для різних застосувань в меблевій індустрії.

Ми зробимо Ваш світ кращим.

Довіряйте професіоналам.